Ekibimiz

Aslı Özbay - Mimar 
Hakan Mahiroğlu – Mimar
Hasan Baş - Ustabaşı
Ayçe Yalçın Koltukcu - Restoratör
Gamze Turacık Aşiret - Ön Muhasebe
Ayşe İpek - Mimar
Dilek Şen - Mimar


Demir İşleri: Mehmet Tuluay
Tesisat işleri: Bülent Özlü, Halil Taşkın
Elektrik işleri: Bilgehan Koltukçu, Mustafa Şimşek
Mühendisler:
          Prof. Tamer Topal (jeoloji)
          Bülent Arıkal (mekanik)
          Cem Koçak (elektrik)
          Ramazan Çekiç (harita)
          Umut Ergül (jeofizik)
          Muhammed Sekendur (harita)


Muzaffer Ayan, Kavak Köyü
Yavuz Bahçeli, Nevşehir
Sinan Doğanay, Nevşehir
Sinan Öz, Kavak Köyü
Ali Rıza Özkaya, Acıgöl Köyü
Mahmut Tekin, Uçhisar Köyü
Mehmet Yasan, Aksaray

Taş / Şantiye İşçileri


Murat Apaydın, Emre Özkaya, Zekeriya Başay, Necati Tomruk, Ömer Teke,
Ramazan Turacık, Selim Öz, Resül Özata, Mustafa Yıldız, Kadir Uskal, Erdal Sarkın


İrfan Başkurt, Uçhisar Köyü
Süleyman Kelek, Çumra/Konya
Ali Güneş, Nevşehir
Selami Uçar, Nevşehir

Eda Fer - Mimarlık 3. sınıf (2016)
Zehra Aksoy - Mimarlık 3. sınıf (2016)
Elif Terzi - Mimarlık 3. sınıf (2016)
Yonca Yılmaz - Mimarlık 3. sınıf (2015)
Cansu Aydın - Mimarlık 3. sınıf (2015)
İslam Yıldırım - Mimarlık 3. sınıf (2015)
İrem Ün - İç mimarlık 2. sınıf (2014)
Valeska Wegner - İç mimarlık 4. sınıf (2013)
Kadriye Merve Arın - Mimarlık 2. sınıf (2013)
Aslı Görez - Mimarlık 2. sınıf (2013)
Ayşenur Aciş - Restorasyon (2013)
Can Veiz - Mimarlık 1. sınıf (2013)
Yaşar Bulmuş - Restorasyon (2012)
Dilek Dener - Restorasyon (2012)
Gamze Ertuğrul - Mimarlık 4. sınıf (2011)
Can Başdoğan - İç mimarlık 2. sınıf (2011)
Seray Özbiçer - İç mimarlık 2. sınıf (2011)
Hazal Uslu - Mimarlık 3. sınıf (2011)
Nükhet Sayın - Restorasyon (2010)
Burak Atasoy - Restorasyon (2010)
Tuğba Tosyalı - Mimarlık (2007)
Youki Cropas - Mimarlık (2004)
Mine Ayan - Mimarlık (2003)
Ebru Mıhçı - Mimarlık (2003  
Nazan Çolak - Tekniker 2010
Zeynep Bal - Mimar 2010
Serkan Bayram - Mimar 2008
Nail Uslu - Tekniker 2008
Gökhan Ünal - Tekniker 2008
Gökhan Germiyan - Tekniker 2008
Ahmet Dilekli - Tekniker 2007

Coline Gauthier – Mimar 2017
Reyhan Koç - Mimar 2017
Sümeyra Çetin - Mimar 2017
Valeska Wegner – İç Mimar 2016
Ceren Araz – Mimar 2016
Şükrü Yıldız – İnşaat Mühendisi 2016
Yusuf Aydın – Harita Teknikeri 2015
Adem Özer – İnşaat Mühendisi 2015
Hatice Çelebi - Mimar 2015
Zeynep Mutlu - Mimar 2014
Kürşat Demirel - Konservatör 2013
Hikmet Bilge - Mimar 2013
Bilal Akkoç - Mimar 2013
Yusuf Nergiz - Mimar 2013
Havva Oruçoğlu - Mimar 2012
Merve Yurttutan - Muhasebe 2012
Ali Dirik - Mimar 2012
Cumhur Çoban - Mimar 2012
Mehmet Akif Kemerlioğlu - Mimar 2012
Gülnur Özdağlar - Mimar 2012
İhsan Duygulu - Mimar 2012
Bahar Çalımlı - Sekreterya 2011
Ayla Lomcu - Mimar 2010
İrem Kayabaşı - Tekniker 2010
Aysun Toprak - Mimar 2010
Hakan Bayraktar - Tekniker 2010
Nazan Çolak - Tekniker 2010
Zeynep Bal - Mimar 2010
Serkan Bayram - Mimar 2008
Nail Uslu - Tekniker 2008
Gökhan Ünal - Tekniker 2008
Gökhan Germiyan - Tekniker 2008
Ahmet Dilekli - Tekniker 2007

Taş Ustaları

• Orhan Öz
• Kenan Öz
• Yusuf Yiğit
• Ayhan Algül
• Erol Öz
• Arif Demir
• Mustafa Özkaya
• Oğuz Budaklı
• Hakan Kılınç
• Mustafa Özcan
• Erdoğan Atasoy
• Hasan Çöllü
• Levent Serhat
• Yaşar Keyifli
• Ferdi Özkaya
• Caner Gezerkaya
• İbrahim Dilek
• İsmail Baş
• Hakan Atlanmış
• Bilal Baş
• Faruk Taştan
• Mehmet Özel
• Turgay Bağası
• Hasan Hüseyin Avşar



Ahşap Ustaları

• Karsten Perterson
• Yüksel Kuyulu
• Erol Kamak
• Mustafa Vergili